درباره ما


1394/06/27

به نام خداوند بخشاينده مهربان

ورود شما كاربر گرامي را به اولين پايگاه اطلاع‏ رساني اينترنتي رقابت‏ هاي‏ فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي كشور (جام آزادگان) خوشامد مي‏گوئيم و حسن توجه شما را نسبت به اين پايگاه به فال نيك مي‏گيريم.

سايت اينترنتي www.Lig1.ir هيچگونه وابستگي به سازمان، نهاد، ارگان يا باشگاهي ندارد و تنها با انديشه پوشش رقابت‏هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي كشور (جام آزادگان) راه ‏اندازي شده است و براي ‏برآورده كردن نيازها سعي خواهد كرد با نويسندگان خبره و صديق ورزشي وهمچنين كارشناسان موجه فوتبال ارتباط تنگاتنگي داشته باشد.

از آنجايي كه فقط ديکته نانوشته غلط ندارد طبيعي است تلاش ما با يك سري نقص‏ هايي همراه باشد اما اين نويد را مي‏دهيم كه روز به روز بهتر شويم و به ‏رغم بهره‏ گيري از امكانات محدود آن چیزی باشيم كه در خور و شايسته شماست.
خوشحال هستيم كه به اطلاع شما برسانيم سايت اينترنتي www.Lig1.ir نتايج ديدارهاي رقابت‏هاي فوتبال قهرماني دسته اول‏باشگاههاي كشور (جام آزادگان) را به صورت زنده نمايش خواهد داد.
بدون شك در آينده و با توجه به نظرات و انتقاداتي كه كاربران گرامي مطرح‏ خواهند كرد ساختار سايت را روز به روز  بهینه تر نموده و در اختیار کاربران محترم قرار خواهیم داد.
لازم به توضيح است در تحليل بازي‌ها و گزينش بهترين‏ها مطالبي كه منتشر می شود صرفا سليقه و ديدگاه فني نويسنده خواهد بود و اين احتمال وجود دارد مطالب به مذاق برخي خوش نيايد؛ اما قطع به يقين تلاش‏ خواهيم كرد تا انصاف را رعايت كنيم و به سهم خودمان در بهبود كيفيت برگزاري مسابقات نقش ‏آفريني كنيم.

هزینه های این وب سایت از طریق اسپانسرهایی که به صورت فصلی با وب سایت همکاری می نمایند تامین می گردد، لذا خواهشمند است در صورت تمایل به اسپانسری وب سایت از طریق فرم تماس با ما با مدیریت وب سایت مکاتبه نمایید.

 

 
خلاصه آمار سایت
446 : بازدید امروز
356 : بازدید کننده امروز
739 : بازدید دیروز
490 : بازدید کننده دیروز
8 :حاضرین در سایت
1480491 : کل بازدیدها