میثاقیان: بازی با نساجی مثل همه بازی ها سه امتیاز دارد


1394/06/10

روز جمعه و در چارچوب هفته چهارم لیگ یک شاهد جدال تیم های نساجی مازندران و خونه به خونه بابل در ورزشگاه شهید وطنی قا ئشمهر خواهیم بود.

سرمربی تیم خونه به خونه درباره این بازی به خبر ورزشی گفت: این بازی برای شخص من هیچ حساسیتی ندارد. یک بازی است مثل همه بازی ها با سه امتیاز. با توجه به نزدیکی شهرهای بابل و قائمشهر هم بازی رفت و هم بازی برگشت برای خونه به خونه و نساجی بازی خانگی است و می شود گفت خونه به خونه و نساجی یک بازی خانگی بیشتر نسبت به دیگر تیم های حاضر در لیگ یک انجام می دهند.

اکبر میثاقیان ادامه داد: من فصل گذشته گزینه سرمربیگری نساجی بودم. تنها به این دلیل به کرمان رفتم که پپش از مذاکره با آقای پرهام که از دوستان من هستند به کرمانی ها تعهد اخلاقی داده بودم. شاید اگر به این تیم می آمدم الان یکی از تیم های حاضر در لیگ برتر بودیم. اما قسمت به گونه دیگری شد. بی تعارف نساجی و طرفدارانش را دوست دارم و هر گاه با هر تیمی به قائمشهر رفتم چه در صورت پیروزی و چه در صورت شکست چیزی جزء احترام ندیدم. من خودم در گنبد به دنیا آمدم و در اصل خودم را یک مازندرانی می دانم و مطمئن هستیم روز جمعه طرفداران هر دو تیم فرهنگ غنی مردمان مازندران را به رخ خواهد کشید.

سرمربی تیم خونه به خونه به اشاره به اینکه این تیم هیچ زاویه ای با تیم نساجی ندارد، گفت: بی تعارف افتخار می کنم که در فوتبال مازندران کار می کنم. چرا که خروجی فوتبال این استان از خیلی از استان ها بیشتر است و این پتانسیل در استان وجود دارد که هم خونه به خونه لیگ برتری شود و هم تیم نساجی. مالک باشگاه خونه به خونه پیشتر علاقه خود را به باشگاه نساجی در عمل نشان داده بود و ابتدای فصل به من گفت حق جذب هیچ بازیکنی را از نساجی ندارم. لیدرهای دو باشگاه بهم کمک می کنند و روز جمعه در فضایی رقابتی هر دو تیم تلاش خواهند کرد و بی شک تیمی که بهتر از موقعیت ها استفاده کند و شایسته پیروزی باشد از پیروز از میدان خارج خواهد شد.

اکبر میثاقیان در پایان گفت: نساجی با مربی پرتغالی در بازی های گذشته فوتبال خوبی بازی کرده. ما هم تلاش خواهیم کرد فوتبالی را به نمایش بگذاریم که تماشاگر پسند باشد. انشاالله در این بین هر تیمی که شایسته پیروزی است به سه امتیاز بازی خواهد رسید. 

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
459 : بازدید امروز
315 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1449140 : کل بازدیدها