حقدوست: ما به توصیه ناظر زمین بازی را ترک کردیم


1394/06/20

داوود حقدوست، سرمربی تیم آلومینیوم هرمزگان در مورد اتفاق تلخی که برای بازیکن تیمش در دیدار با خیبر خرم آباد به وجود آمد به خبر ورزشی گفت: با استرس خاصی به خرم آباد رفتیم. چند روز پیش از این بازی کمیته انضباطی ما را تهدید به کنار گذاشتن از مسابقات کرد. تیم ما به تازگی خصوصی شده و رفع مشکلات در مقطع زمانی کوتاه امکان پذیر نیست. در خرم آباد به ما هتل ندادند و در نهایت مجبور به اقامت در یک مهمانسرا شدیم که به طبقه سومش آب نمی رسید! ناهار و شام را از ما دریغ کردند بطوریکه مجبور بودیم برای صرف غذا چندین کیلومتر راه طی کنیم! بازی با 15 دقیقه تاخیر آغاز شد. در همان شروع بازی بود که بطری آب به سمت پورغلامی پرتاب شد بطوریکه بازی تعطیل شد و داور و ناظر گفتند اگر تکرار شود بازی را قطع می کنند. داور تحت تاثیر جو بازی خیلی نامتعادل سوت زد! دو تا پنالتی برای ما نگرفت که یکی 80 درصد و دیگری 120 درصد! پنالتی بود. ضربه خطایی که منجر به گل شد هم تمارض بازیکن حریف بود. او بدنش را به بازیکن تیم ما قفل کرد.

بگذریم. دقیقه 85 بود که من هر سه تعویض را انجام داده بودم. بازیکن ما برای پرتاب ات به کنار زمین می رود که تکه بلوکی سر او را به طرز وحشتناکی می شکافد و بازیکن ما غرق خون می شود. یکی دو بازیکن ما هم وقتی خون می بینند غش می کنند! آقای تیموری ناظر بازی به سرعت خود را به بالای سر بازیکن مصدوم می رساند و وقتی شرایط را اینطور می بیند ما را به سمت رختکن هدایت می کند...

سرمربی تیم آلومینوم هرمزگان ادامه داد: در بیمارستان مدارک پزشکی بازیکن را تحویل ما نمی دادند! ناظر بازی بر سر بالین بازیکن ما حاضر بود. در نهایت معاون سیاسی استاندار نزد ما آمد و به آنها گفت: بیش از این اذیت نکنید. تیم آلومینیوم هرمزگان میهمان ما هستند ... در نهایت بعد از کلی کش و قوس و کشمکش ساعات پایانی شب بود که به همراه بازیکن و اتوبوس به تهران برگشتیم. با همه این اوصاف و روز سختی که در خرم آباد داشتیم از سوی تیم ما کوچک ترین بی احترامی ای به کسی صورت نگرفت.

حقدوست در پایان گفت: فقط این را می پرسم فوتبال ارزش این برخوردها را دارد؟ اگر اتفاق بدتر از این برای بازیکن ما رخ می داد چه کسی جوابگو بود؟

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
561 : بازدید امروز
383 : بازدید کننده امروز
980 : بازدید دیروز
448 : بازدید کننده دیروز
7 :حاضرین در سایت
1375514 : کل بازدیدها