کلانتری: تیم هایی که پول هم گرفتند اعتصاب کرده اند


1394/07/09

تیم فجر سپاسی شیراز در پایان هفته هشتم لیگ یک به صدر جدول آمد و حال مدعی اصلی صعود به لیگ برتر است. این در حالی است که به دلیل مشکلات مالی زمزمه هایی مبنی بر کناره گیری این تیم از بازی ها به گوش می رسید.

علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فجر سپاسی در این باره به خبر ورزشی می گوید: واقعیت  این است که فجر در این فصل نتوانسته پرداختی به بازیکنان داشته باشد و این در حالی است که قرارداد بازیکنان ما چشمگیر نیست. بازیکنان شاخص سرباز که در تیم ما هستند مطابق قانون دستمزد می گیرند هر چند که فعلا دستمزدی در کار نیست. پیش از بازی با ایرانجوان از سوی مدیر عامل بحث کناره گیری از بازی ها مطرح شد. بعد تصمیم گرفته شد که در بازی با ایرانجوان شرکت کنیم. متاسفانه تا اکنون بودجه ای که قرار بود از سوی سپاه به تیم اختصاص یابد نیافته است. البته تلاش هایی در حال انجام است تا کار انجام شود و ما در راستای همین تلاش پیش از بازی با ایرانجوان بین 500 تا دو میلیون تومان به بازیکنان پرداختی داشته ایم. اما 20 درصد قسط اول قرارداد و هم چینن پاداش ها و حقوق های ماهانه مانده است. برخی از تیم های که 10 تا 15 دصد هم پول گرفته اند اعتصاب کرده اند. با این حال رفتار بچه ها شایسته تحسین است. آنها با اینکه پولی در کنار نیست مجدانه تلاش می کنند. شاید هم برایتان جالب باشد مبلغ قرارداد بازیکنان ما اصلا قابل ذکر نیست. شاید قرارداد یک بازیکن پیکان کفاف 20 درصد از قرارداد بچه های ما را بدهد.

سرمربی فجر سپاسی در پاسخ به این سوال که بازیکنان سرباز فجر سپاسی چقدر در پول می گیرند، گفت: فکر می کنم طبق قانون به آنها پول پرداخت می شود. ماهی 350 هزار تومان. البته بعید می دانم در دیگر تیم های نظامی از جمله ملوان و ترکتورسازی با بازیکنان سرباز این گونه برخورد شود.

علی کلانتری با ابراز رضایت از حضور بازیکنان تیم بوشهری در ترکیب تیم فجر گفت: برخی از بازییکنان بوشهری فصل گذشته هم با ما بودند اما به دلیل اینکه مجوز بازی نگرفتند نشد که ما را همراهی کنند.

سرمربی فجر سپاسی در پاسخ به این ادعا که فجر با بازیکنان شاخص خوب سرباز که به خدمت گرفته حتما به لیگ برتر صعود خواهد کردف گفت: من نمی خواهم ارزش کار خود را بالا ببرم. حتی به صراحت می گویم یکی از مربیان کوچک فوتبال هستم. اما با تیم خوب هم خوب نتیجه گرفتن سخت است. بازیکنان بزرگ ما با اینکه پولی نگرفته اند در اردوی تیم حضور مثمر ثمری دارند. حفظ انگیزه این بازیکنان در این شرایط سخت که مشکلات مالی ما را آزار می دهد هم سخت است.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
494 : بازدید امروز
323 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1449175 : کل بازدیدها