مدیر تیم خونه به خونه: در آینده استادیومی در شان مردم مازندران می سازیم


1394/10/11

تیم خونه به خونه در اولین فصل حضور در لیگ یک نتایج خوبی کسب کرده و هم اکنون که 20 هفته از بازی های سپری شده با 33 امتیاز تیم چهارم جدول است و طبیعی است که بخت خوبی برای صعود به لیگ برتر داشته باشد.

جواد حسن زاده، مدیر تیم خونه به خونه ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیم در نیم فصل نخست به خبر ورزشی گفت: به اهدافی که برای نیم فصل اول ترسیم کرده بودیم، رسیدیم . به خصوص که تمرینات تیم ما به نسبت دیگر تیم های مدعی دیرتر شروع شده بود. با این حال در تلاش هستیم نفرات مورد نظر اکبر میثاقیان را در تعطیلات نیم فصل جذب کنیم تا شروع خوبی در دور برگشت داشته باشیم. البته اقداماتی در این زمینه انجام شده و تا به امروز موفق شده ایم 80 درصد خواسته های کادر فنی را برآورده کنیم.

حسن زاده با توجه به تجربیاتی خوبی که تیم خونه به خونه از حضور در فصل گذشته دسته دوم به دست آورد، در این باره گفت: کمترین حسن فصل گذشته تشکیل یک هیات مدیره قوی بوده است و اکنون تصمیمات جمعی گرفته می شود. البته نیت ما از خرید امتیاز بهمن شیراز و حضور در لیگ یک این بود که در دسته دوم نظارت خوبی بر بازی ها وجود ندارد وگرنه ما در شروع کار عملکرد خوبی داشتیم و به یک رده بالاتر صعود کرد.

مدیر تیم خونه به خونه در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه در کنار صعود به لیگ برتر در زمینه تجهیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری هم گام هایی برداشته است یا نه؟ گفت: تلاش ما بر این است به لیگ برتر صعود کنیم اما حتما تمهیداتی خواهیم اندیشید که در صورت صعود به لیگ برتر با مشکل مواجهه نشویم. این با کمک مسئولانی شهری و استانی امکان پذیر خواهد بود. یکی از برنامه های ما برای آتی ساخت استادیوم در شان مردم مازندران است. البته همان طور که گفتم الان دغدغه ما صعود به لیگ برتر است و می کوشیم در کوتاه مدت این هدف را محقق کنیم. یقینا با این رخداد انگیزه ها برای ساخت استادیوم بیشتر خواهد شد.

حسن زاده در پایان با اشاره به اینکه باشگاه با رشته کشتی وارد عرصه شد، گفت: ما می خواستیم به این حضور ادامه دهیم اما مشکلاتی برای ما به وجود آمد که ترجیح دادیم وارد فوتبال شویم. با این حال این کمترین کاری بود که ما  توانستیم برای مردم خوب و مهربان استان مازندران انجام دهیم. 

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
479 : بازدید امروز
322 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
9 :حاضرین در سایت
1449160 : کل بازدیدها