بگوویچ: در هفته های بعد از رده سوم صعود می کنیم


1394/11/08

تیم مس کرمان این هفته در برابر فجر سپاسی متوقف شد اما وینگو امیدوار است در هفته های آتی تیمش را در رتبه ای بهتر از سومی ببیند.

او در این باره می گوید: مصاف تیم‌های بالانشین همیشه حساسیت‌های خاص خود را دارد تا جایی که این حساسیت بازیکنان داخل زمین را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این بازی هم شاید حساسیت بالای بازی سبب شد که بازیکنان ما در زدن ضربات آخر دقت نداشته باشند و ما به گل نرسیم. موقعیت‌های گل ما در این بازی نسبت به تیم سپاسی نقدتر بود و مشخص بود که تیم ما برای سه امتیاز این بازی انگیزه‌های بیشتری داشت و حریف با یک تساوی هم راضی می‌شد.تیم ما تیم برتر زمین بود که البته تیم برتر اگر گل نزند به سه امتیاز نمی‌رسد. این دلیل نمی‌شود که ما از بازی خوب بازیکنان مس در این بازی چشم پوشی کنیم.  معتقدم تیم ما در برابر تیم خوب سپاسی یک بازی بسیار خوب را ارایه کرد که البته به گلزنی ختم نشد.

بگوویچ در رابطه با بازی‌های آتی تیم خود می‌گوید: نفرات جدیدی به تیم ما اضافه شده‌اند که کمی زمان برای هماهنگ شدن آن‌ها لازم است و قطعا با هماهنگ‌تر شدن آن‌ها، بازی‌های به مراتب روان‌تری هم در هفته‌های آتی از مس شاهد خواهیم بود. این می تواند به عبور ما از رده سوم جدول ختم شود. این توانایی را در مس می بینم که رتبه بهتری را در جدول رده بندی تجربه کند. 

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
500 : بازدید امروز
325 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
6 :حاضرین در سایت
1449181 : کل بازدیدها