رسول خطیبی: در کنار فوتبالی باکیفیت و زیبا 3 امتیاز گرفتیم


1394/11/14

تیم ماشین سازی تبریز در بازی با صنعت نفت به سومین پیروزی متوالی خود دست یافت و حال با ادامه این روند می تواند بخت صعود به لیگ برتر را پیدا کند. این یک واقعیت نزدیک و محرز است و تنها ادامه همین روند را می خواهد.

رسول خطیبی، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز بعد از این بازی گفت: بازیکنان تیم نسبت به دیدار قبلی بازی بهتری ارائه دادند و حداقل 50- 60 درصد در کیفیت بازیشان پیشرفت کرده بودند. البته نباید با بردهای اخیر مغرور شویم. در این دیدار تنها یک موقعیت به حریف دادیم و بازیکنان نیز عالی کار کردند.

رسول ادامه داد: در این دیدار علاوه بر اینکه بازی زیبایی ارائه کردیم، توانستیم سه امتیاز دیدار را نیز کسب کنیم و سعی می کنیم همین روند را برای دیدارهای آینده تیم ادامه دهیم.

ماشین سازی در بازی بعدی خود مصاف حساسی با تیم سوم جدول یعنی خونه به خونه خواهد داشت و اگر در این بازی پیروز شود بیش از پیش بخت صعود پیدا خواهد کرد. به نوعی می توان گفت این بازی برای تیم ماشین سازی یک بازی شش امتیازی است.

میر معصوم سهرابی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز نیز  گفت: ماشین سازی با تلاش بازیکنان و کادر فنی و حمایت هواداران توانست برنده شود.‏هدف ما صعود به لیگ برتر می باشد و تلاش می کنیم تا ماشین سازی فصل بعد در لیگ برتر بازی کند.‏

وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در این راستا گفت:شهردار تبریز و اعضای شورای اسلامی شهر نیز حمایت خوبی از ‏تیم ماشین سازی دارند که این امر مایه دلگرمی بازیکنان و کادر فنی نیز می باشد.‏

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در حاشیه دیدار ماشین سازی با صنعت نفت آبادان ضمن حضور در رختکن تیم ‏ماشین سازی، قول مساعد داد مبنی بر اینکه پاداش ویژه شهردار تبریز به اعضای تیم به زودی محقق می شود.‏

گفتنی است از زمان روی کار آمدن روسل خطیبی تیم ماشین سازی چهار بازی انجام داد که حاصل آن یک شسکت و سه پیروزی بوده است. در پی نتایج خوبی که در بازی های اخیر ماشین سازی رقم خورده است سهرابی گفته که این نتایج درستی تصمیم سازمان ورزش شهرداری تبریز در مورد تیم ماشین سازی را اثبات می کند.

عضو کمیته فنی ماشین سازی نیز در این باره گفت: نتایج درخشان سه بازی اخیر درستی انتخاب رسول خطیبی از سوی مدیرعامل باشگاه به عنوان سرمربیگری را اثبات کرد.

عبداله عبدالهی گفت: حالا امیدواری ها برای صعود ماشین سازی به لیگ برتر بسیار بیشتر شده است.

 

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
483 : بازدید امروز
322 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
8 :حاضرین در سایت
1449164 : کل بازدیدها