تارتار:زمان کمی در اختیار داشتیم اما به تیمم امیدوارم


1395/05/11

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از شرایط اردویی تیمش در تهران ابراز رضایت کرد.

وی ضمن اعلام این خبر ادامه داد:خدا را شکر اردوی خوبی در تهران برگزار کردیم و در این زمان کم موفق شدیم شناخت بیشتری از بچه ها پیدا کنیم.تنها مشکل حال حاضر ما کمبود وقت است که سعی کردیم در بازی های تدارکاتی خوبی که انجام دادیم شرایط را برای اولین بازی مقابل مس رفسنجان مورد ارزیابی قرار دهیم.

 تارتار گفت:همین جا از همه بازیکنانی که اکنون در کنار ما نیستند ،تشکر می کنم .به ما حق بدهند که بر اساس دیدگاه فنی خودمان تیم را ببندیم ،این حق هر کادر فنی است  و در فوتبال امری طبیعی است.فوتبال جای بازی احساسات نیست و باید منطقی تصمیم گرفت.

 سرمربی پارس جنوبی جم پیرامون حرف و حدیث های مطرح شده در مورد خط خوردن برخی بازیکنان گفت:هر کس کوچکترین مدرکی دارد که تیم من خدای ناکرده بر اساس رابطه های خاص بسته شده،رو کند تا من برای همیشه مربی گری را کنار بگذارم! من مربی جوانی هستم و برای خودم آرزوهای بزرگی در سر دارم.به هیچ عنوان این مسائل را قبول ندارم.شان و شخصیت بازیکن و مربی باید حفظ شود.تیم را بر اساس کیفیت و بازدهی بازیکنان موجود در بازار نقل و انتقلات بستیم و سعی کردیم بازیکنانی را جذب کنیم که در تیم های قبلی خود با تفکر صعود هم آشنا بوده باشند.

 سرمربی سابق راه آهن تصریح کرد:زمان برای انجام کارهای تاکتیکی فراهم نیست اما به مرور و در ادامه لیگ بهتر خواهیم شد.قرعه سختی نصیب ما شده اما به آینده امیدوارم.من اگر لیگ برتر را رها کردم و به لیگ یک آمدم،میخواهم فضای لیگ یک را هم تجربه کنم تا برای ادامه راه مربی خود تجربه های ارزشمندی را کسب کنم.اول راه هستم و اهداف بزرگی در سر دارم.تقریبا در هر پست دو بازیکن با کیفیت گرفتیم که از همین ابتدای لیگ عصای دست ما باشند.

 سرمربی تیم پارس جنوبی جم در خاتمه خواستار حمایت مردم شهرستان جم و همه استان از تیمش شد و گفت:برای موفقیت یک تیم همه باید کنار یکدیگر باشند .یکدلی کمک می کند تا تیم ما ابتدا در جدول تثبیت شود و سپس برای صعود هم برنامه ریزی کنیم.دوست دارم در اولین بازی خانگی مقابل مس رفسنجان جمی ها و همه استان برای تشویق تیم به ورزشگاه بیایند تا بچه های ما همین ابتدای کار دلگرم شوند.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
505 : بازدید امروز
325 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
7 :حاضرین در سایت
1449186 : کل بازدیدها