بگوویچ : هدف گل گهر حضور در جمع شش تیم اول جدول است


1395/05/12

 وینگو بگوویچ هدف تیم فوتبال گل گهر سیرجان را در مسابقات لیگ دسته اول امسال حضور در جمع شش تیم بالای جدول دانست.

سرمربی گل گهر که طی کنفرانسی مطبوعاتی به همراه مهندس جواهری مدیر عامل باشگاه گل گهر به سوالات خبرنگاران پاسخ می گفت، افزود: با توجه به بودجه باشگاه و نحوه جذب بازیکن در فصل جاری هدفمان حضور در جمع بالانشینان جدول است و اگر خوش شانس باشیم و شرایط خوبی در طول فصل رقم بخورد نیم نگاهی هم به سهمیه لیگ برتر خواهیم داشت.

بگوویچ با اشاره به اینکه 60درصد تیم گل گهر بومی است گفت: نگاه ما به جوانان مستعد نگاه خوبی است و من وقتی وارد سیرجان شدم  از وجود جوانان مستعد سیرجانی غافلگیر شدم.

وی افزود : بازیکنان خوبی مثل علی شهسواری، محسن مقبلی، امین حاجی زاده، رضا محمود آبادی ، ابوالفضل شهسواری و چند بازیکن دیگر آینده بسیار درخشانی دارند و ميتوانند در آینده شایستگی های خود  را ثابت کنند.

بگوویچ درباره صعود به لیگ برتر گفت: متاسفانه صعود به لیگ برتر در حالت طبیعی سخت است و باید برای صعود وارد مسایل حاشیه ای شد که بنده اهل آن نیستم و نمیدانم چرا شما خبرنگاران در حالیکه میدانید پشت پرده چه خبر است اما به آن نمیپردازید!

سرمربی گل گهر سیرجان در مورد یارگیری تیمش در فصل جاری گفت: بودجه ما محدود است و من در هر پست چهار بازیکن را به باشگاه معرفی کردم و باشگاه با توجه به شرايط مالی بازیکن جذب کرد هر چند که هنوز در پست مهاجم دچار کمبود هستیم و دنبال جذب بازیکن در این پست هستیم.

بگوویچ تصریح کرد : من هر جا که بوده ام به دنبال پرورش بازیکن بوده ام و بازیکنانی که پرورش داده ام به اندازه تمام مربیان ایرانی حاضر در لیگ است.

بگوویچ همچنین گفت: من بازی های گل گهر را در فصل گذشته آنالیز کردم و فکر میکنم مهمترين مشکل این تیم مدافعان بودند که امسال به کلی این خط را تغییر خواهیم داد.

سرمربی گل گهر در پاسخ این سوال که نتایج گل گهر را چگونه پیش بینی میکنید گفت: برنامه باشگاه دراز مدت است و هیچ کار بزرگی یک شبه به ثمر نمی نشیند و برای موفقیت تیم نیاز به برنامه راهبردی و هدف گذاری است که در طول زمان نتیجه میدهد نه یک شبه  و من سعی میکنم سالم و به دور از حاشیه و فقط  با کار مستمر جایگاه گل گهر را در فوتبال ایران ارتقا دهم که با شرایط و استعدادهایی که در سیرجان در این مدت دیده ام این مار شدنی است.

بگوویچ افزود: خوشحال ترین مربی ایران من هستم که با نسل طلایی فوتبال سیرجان روبرو شده ام و این بازیکنان مستعد در طول فصل کیفیت خود را نشان خواهند داد.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
511 : بازدید امروز
328 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
7 :حاضرین در سایت
1449192 : کل بازدیدها