شفیعی: مقابل فجر سپاسی بازی می کنیم


1395/05/15

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی گفت: برخی می‌خواهند فجرشهید سپاسی دیگر نفس نکشد.

بهرام شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت حضور فجر سپاسی در لیگ دسته اول گفت: ما مثل گذشته درگیر مشکلات مالی هستیم اما امکانات را برای سفر به کرمان و حضور در هفته اول لیگ دسته اول فراهم کرده‌ایم. روز گذشته هم کارت بازیکنان و مربیان را از سازمان لیگ تحویل گرفتیم. تا مقابل مس کرمان بازی کنیم.

وی افزود: البته مشکلات ما به طور موقتی حل شده ما بهترین بازیکنان را داریم در حالی که آنها از فصل گذشته هنوز طلبکارند اما با همه شرایط کنار آمده‌اند. فردا ساعت 8 صبح راهی کرمان می‌شویم هرچند تیم ما آخرین تیمی بود که تمرینات آماده سازی اش را آغاز کرد.

سرمربی فجر سپاسی با اشاره به زمان کم این تیم برای آماده سازی گفت: از 27 تیرماه تمریناتمان آغاز شد در حالی که برای بدنسازی حداقل 6 هفته زمان نیاز است. بزگترین دشمن ما زمان است. ضمن اینکه بعد از بازگشت از کرمان امیدواریم مسئولان استان به مساعدت بیشتری در قبال تیم فجر شهید سپاسی کنند. فجر سپاسی مزین به نام شهید است و متعلق به همه شهیدان است. شایسته نیست که چنین تیمی اوضاعش اینگونه باشد. وقتی تیم شهید سپاسی نتیجه می‌گیرد خانواده شهدا در همه استان‌ها از آذربایجان غربی تا سیستان و بلوچستان خوشحال می‌شوند.

 

شفیعی تصریح کرد: تیم فجر سپاسی به سختی نفس می‌کشد حتی برخی می‌خواهند شیر اکسیژن را هم ببندند تا فجر حیاتش به پایان برسد. در داخل استان هم وقتی صحبت از کنار کشیدن ما شد برخی از تیم‌ها اعلام کردند حاضریم جانشین شما شویم.

سرمربی فجر سپاسی با اشاره به دیدار با مس کرمان گفت: سعی می‌کنیم براساس داشته‌هایمان بهترین عملکرد را داشته باشیم تلاش کرده‌ایم تا مسائل خارج از فوتبال کمترین تاثیر را بر روی بازیکنمان داشته باشد. ما در دیدار با مس کرمان تمام تلاش خودمان را می‌کنیم.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
463 : بازدید امروز
254 : بازدید کننده امروز
614 : بازدید دیروز
437 : بازدید کننده دیروز
6 :حاضرین در سایت
1464321 : کل بازدیدها