خورشیدی :بهاروند بهتر است باشگاهش را درست کند!


1395/05/24

مجتبی خورشیدی مربی تیم پارس جنوبی در بازی با خیبر از سوی کاپیتان این تیم مورد ضرب و شتم قرار گرفت و آسیب دید.

او بعد از این حادثه تلخ در خرم آباد گفت: بعد از بازی دیروز کاپیتان آنها فرزاد بهاری جلوی رختکن ما آمد و می خواست بازیکن ما یعنی اکبرپور را بزند. او گفت به این بازیکن بگویید تا من او را بکشم. من به او گفتم خوب نیست دعوا کنی. اما او اصلا گوشش بدهکار نبود و به داخل رختکن حمله کرد. شماره 7 آن ها مصطفی علیخانی هم همراهش بود. وقتی آنها به داخل رختکن یورش آوردن دیگردعوا شروع شد. من رفتم که طرفین را جدا کنم که به یکباره بهاری با مشت به وسط صورت من زد که غرق خون شدم و بعد از آن بیهوش شدم. سپس مرا به بیمارستان منتقل کردند و متاسفانه از ناحیه فک دچار مجروحیت شدید شده ام. دندان های جلویم لق شده اند و بینی ام هم آسیب دیده است. به سختی مرا امروز به تهران آوردند ولی دوباره باید در بیمارستان بستری شوم.

مربی تیم پارس جنوبی در ادامه گفت: بعد از اینکه من را زدند همگی با دیدن من در آن وضعیت وحشت کردند و فرار کردند. دیشب هم مسئولین باشگاه خیبر برای گرفتن رضایت نامه آمدند که ما رضایت ندادیم.

از بهاروند، مدیرعامل باشگاه خیبر می خواهم که به جای رسیدگی به امور فدراسیون به باشگاه خودش برسد و تیم خودش را درست کند. من نمی دانم چگونه می شود یک انسان با یک انسان دیگر چنین برخورد کند. این رفتار دور از انسانیت بود که بازیکن تیم خیبر انجام داد و من کوتاه نمی آیم.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
489 : بازدید امروز
323 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1449170 : کل بازدیدها