ابراهیم‌زاده: 2 سهمیه صعود منصفانه نیست!


1395/05/28

به باور منصور ابراهیم زاده، سرمربی تیم مس کرمان در نظر گرفته دو سهمیه صعود به لیگ برتر برای تیم های دسته اولی منصفانه نیست!

به گزارش "ورزش سه"، مس کرمان از دو بازی اخیر خود دو امتیاز کسب کرده است و فردا در سومین بازی خود میزبان تیم گل گهر سیرجان است.

منصور ابراهیم زاده در خصوص دو مساوی پی در پی می گوید: یکی از این مساوی‌ها در خارج از خانه و در شهر بوشهر بود که 50 درصد رطوبت و دمای 38 درجه سانتی‌گراد داشت. ضمن اینکه سفر از کرمان به سایر شهرها به جز تهران با دو پرواز انجام می‌شود و این مساله باعث خستگی بیشتر بازیکنان می‌شود. از نظر فنی هم شرایط تیم ما خوب است البته در بازی گذشته فرزاد حسین خانی و دغاغله مصدوم شدند و مجبور شدم که دو تعویض اجباری انجام بدهم و نتوانستم تفکرات هجومی تیم را اجرا کنم.

سرمربی تیم مس کرمان در مورد تفاوت های بازی در لیگ برتر و لیگ یک می گوید: در لیگ دسته اول بازیکنان بیشتر درگیرانه بازی می‌کنند و تلاش می‌کنند انفرادی به موفقیت برسند. از سویی دیگر داوری‌ها در لیگ دسته اول شرایط خاصی دارد و با توجه به اینکه مسابقات پخش تلویزیونی نمی‌شوند و نظارت رسانه‌ای کمتری در لیگ یک هست وضعیت داوری با لیگ برتر متفاوت است.

 

ابراهیم زاده اشاره ای هم به بازی با گل گهر داشت و گفت:  این مسابقه قبل از اینکه دربی کرمان باشد مسابقه‌ای است که ما با صدرنشین لیگ دسته اول داریم. حریف ما دو بازی را برده و اکنون 6 امتیاز دارد. برخی از بازیکنان گل گهر فصل گذشته در تیم مس حضور داشته‌اند. مسابقه سختی برای هر دو تیم است.

وی در پایان در مورد در نظر گرفتن دو سهمیه صعود برای تیم های دسته اولی گفت: با توجه به اینکه لیگ برتر 16 تیمی است و لیگ دسته اول 18 تیمی اختصاص تنها دو سهمیه برای صعود منصفانه نیست. کاش سهمیه‌های صعود به لیگ برتر دو نیم سهمیه می‌شد.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
496 : بازدید امروز
324 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
6 :حاضرین در سایت
1449177 : کل بازدیدها