عباس زاده: صنعت نفتی ها می گفتند مشکل قلبی دارم


1395/06/01

محمد عباس زاده در هفته سوم لیگ یک هم دو گل به ثمر رساند تا 4 گله شود و به همراه امیر میر بزرگی مهاجم اکسین البرز در صدر جدول گل زنان لیگ یک قرار بگیرد. محمد عباس زاده به همین بهانه یک بار دیگر به عنوان بازیکن هفته انتخاب شد.

مهاجم نساجی در خصوص بازی با ایرانجوان بوشهر که با گل های وی با تساوی دو بردو پایاین یافت، گفت: می توانستیم برنده این میدان شویم. جدا از دو گلی که به ثمر رساندیم دو موقعیت خوب دیگر هم داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. البته هوا خیلی گرم و شرجی بود و این باعث شده بود در نیمه اول خوب نباشیم. اما در نیمه دوم با خنک تر شدن هوا بهتر بازی کردیم.

محمد عباس زاده در پاسخ به این سوال که آیا نساجی مدعی صعود به لیگ برتر است یا نه؟ گفت: الان نمی توان نظر صریح و قاطعی در مورد بازی ها داد. اما نساجی می تواند یکی از مدعیان صعود باشد. بچه ها خیلی خوب و با انگیزه تمرین می کنند و هواداران هم به خوبی از ما حمایت می کنند. اما مسئولین باید از تیم حمایت کنند.

مهاجم نساجی در مورد شایعات حضور در تیم صنعت نفت آبادان گفت: از حضور من در صنعت نفت که چند روزی می گذشت دیدم قراردادی امضاء نمی شود. اذعان کردند که مشکل قلبی دارم و حرف و حدیث های دیگر. به  نظر می رسید که در تلاش هستند تا مبلغ قرارداد من را کاهش دهند. به هر صورت آن روزهای بد گذشت و من به حرف ها دیگر توجهی ندارم. می خواهم عنوان آقای گلی خود را در نساجی تکرار کنم و دوباره به پرسپولیس برگردم.

محمد عباس زاده در پایان در خصوص وضعیت برگزاری لیگ یک گفت: لیگ برتر که من در آن حضور داشتم حرفه ای نبود چه رسد به لیگ یک. این نظر من است. مثلا در بازی با اکسین نیم ساعت پیش از شروع بازی چمن را کوتاه کردند. آیا چنین لیگی می تواند لیگ حرفه ای لقب بگیرد؟ قاعدتا نه.

آقای گل فعلی  لیگ یک در مورد بازی با مس کرمان در هفته پیش رو گفت: از مس کرمان شناخت کافی ندارم اما شک ندارم ما پر تلاش بازی خواهیم کرد و یقه همه تیم ها را در قا ئشمهر خواهیم گرفت.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
497 : بازدید امروز
324 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1449178 : کل بازدیدها