نظرمحمدی: ما باید با 12 نفر می جنگیدیم


1395/06/07

علی نظر محمدی سرمربی تیم سپیدورد در ال گیلانو آنقدر اعتراض کرد که در نهایت از سوی محسن ترکی اخراج شد. او حتی اعتراض خود را به فریدون اصفهانیان که به عنوان ناظر داوری در جایگاه نشسته بود رساند و معتقد بود داور با دو پنالتی که به سود حریف گرفت در پیروزی ملوان تاثیر گذار بود.

علی نظر محمدی در این باره می گوید: از کمیته داوران می‌خواهم که در امر داوری بازی ملوان و سپیدرود بازبینی داشته باشند تا تیم سپیدرود این‌چنین در مسابقات دچار مشکلات عدیده نشود. در بازی گذشته یک پنالتی بر روی پویا نزهتی اتفاق افتاد و در این بازی نیز داور بازی اتفاقات عجیبی را برای تیم سپیدرود رقم زد که از کنترل همگان خارج بود. تیم ما شایسته باخت در این دیدار نبود و معتقدم با اتفاقات درون زمین نباختیم بنابراین تصمیمات داور باعث شد تا روند بازی تغییر کند و اگر این اتفاقات نمی‌افتاد به‌طور حتم نتیجه بازی به گونه دیگری رقم می‌خورد.

نظرمحمدی ادامه داد: از دقیقه ۲۰ بازی انواع و اقسام فحاشی‌ها نسبت به تیم سپیدرود انجام شد و این موضوع در پی داوری‌های محسن ترکی اتفاق افتاد و اشتباهات مکرر داوری در وارد کردن هیجانات بر روی سکوها موثر بود.

بازیکنان سپیدرود ۹۰ دقیقه در این بازی جنگیدند و تمام توان خود را در میدان به نمایش گذاشنند اما تیم سپیدرود باید با ۱۲ نفر در این بازی می‌جنگید اما اخراج های مکرر و حواشی آن باعث شد تا نتیجه بازی و انرژی بازیکنان تلف شود و شرایط دیگری رقم بخورد.

سرمربی سپیدرود در پایان گفت: به جهت سقوط ملوان به لیگ دسته یک و اتفاقات روی داده در واگذاری تیم نفت به انزلی، فدارسیون فوتبال می‌خواست این مسئله را از دل باشگاه ملوان بیرون بیاورد و دلخوری‌های ملوان جبران شود.

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
481 : بازدید امروز
322 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
8 :حاضرین در سایت
1449162 : کل بازدیدها