کلانتری: فقط در یک بازی مستحق باخت بودیم


1395/06/09

تیم مس رفسنجان تنها تیمی است که در 4 هفته سپری شده از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور امتیازی به دست نیاورده است!

چنین عملکردی از علی کلانتری که یک بار با فجر سپاسی به لیگ برتر صعود کرده و فصل گذشته  هم در آستانه صعود بوده عجیب بود.

وی در این باره به خبر ورزشی می گوید:« تا اکنون به چنین روزهایی در طول دوران مربیگری ام برخورد نکرده بودم. این هم یک تجربه خوب شد. البته در 4 مسابقه ای که سپری شد فقط در یک مسابقه مستحق باخت بودیم. در بازی با راه آهن یزدان. در سه بازی دیگر دست کم نباید می باختیم. باید توضیح دهم که این فصل با سیاست جدیدی وارد بازی ها شدیم. بر اساس سیاست های تعیین شده از سوی باشگاه باید از تعداد بیشتری از بازیکنان بومی و هم چنین جوان ها سود ببریم. با این حال من نگاه امیدوارانه ای به آینده دارم.»

کلانتری در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به نتایج به دست آمده به آینده باشگاه خوش بین است یا نه، گفت:« قطعا همین طور است.این یک واقعیت است که ما در چهار بازی سپری شده امتیازی نگرفته ایم. این برای من به عنوان سرمربی و باشگاه ناراحت کننده است. اما من به آینده خوش بین هستم و قول می دهم شرایط تغییر کند و تیم ما در جمع تیم های بالانشین جدول قرار بگیرد. ما در این باره جلسه خوبی با باشگاه داشتیم. خوشبختانه باشگاه به خوبی از من و کادر فنی حمایت کرده. نشستی هم با فرماندار داشتیم و قرار است ایشان بر سر محل تمرین تیم حاضر شود. این اقدامات بی شک ما را دلگرم خواهد کرد و همه تلاش خود را بکار می گیریم تا در آینده این محبت را جبران کنیم. »

سرمربی تیم مس رفسنجان در پایان در خصوص تعیین دو سهمیه صعود برای تیم های دسته اولی گفت: این عدالت نیست به این دلیل که در لیگ یک 18 تیم و در لیگ برتر 16 تیم حضور دارند. من حتی برگزاری بازی پلی آف را برای تیم های دسته اولی عادلانه نمی دانم چون تیم های لیگ برتری مجاز به استفاده از بازیکن خارجی هستند اما تیم های دسته اولی نه. چه اشکالی پیش می آمد سهمیه صعود به لیگ برتر سه تیم باقی می ماند؟

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
484 : بازدید امروز
322 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
8 :حاضرین در سایت
1449165 : کل بازدیدها