مایلی کهن: یک شبه و با یک مسابقه نمی شود همه چیز را حل کرد!


1395/06/09

محمد مایلی کهن شروع خوبی در این فصل از بازی های دسته اول داشت. کسب 8 امتیاز از 4 بازی معدل دو امتیاز از هر بازی را برای این تیم به ثبت رسانده است و تداوم این روند بدین معنی است که ملوان می تواند در جمع تیم های بالانشین برای صعود به لیگ برتر بجنگد.

محمد مایلی کهن در خصوص پیروزی تیمش در ال گیلانو دیدگاه جالبی دارد. او در این باره می گوید:« فکر می کنم مهم تر از خود بازی فضای بیرونی آن بود که همه معتقد بودند نسبت به گذشته میزان اهانت ها کمتر شده بود و این جای خوشحالی داشت افرادی که باتجربه هستند می دانند در ۱۵، ۲۰ سال اخیر عده ای همواره سعی می کردند فضای این بازی را متشنج کنند. یک شبه و با یک مسابقه نمی توان همه چیز را حل کرد اما همین که اهانت ها کم شده است جای خوشحالی دارد.»

سرمربی تیم ملوان در خصوص روند بازی هم گفت:« ما خوب شروع کردیم یک پنالتی به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم  گل بزنیم روند بازی در اختیار ما بود اما  از موقعیت ها استفاده نکردیم در ادامه یکی از بازیکنان سفیدرود به خاطر خطای آشکار و خطرناک اخراج شد. بعد از آن دامنه حملات ما گسترده تر شد اما در اواخر نیمه اول یکی از بازیکنان مان اخراج شد با این حال در نیمه دوم هم چنان بر بازی مسلط بودیم و یک پنالتی دیگر به دست آوردیم که آبشک نتوانست آن را گل کند. در اواخر بازی خداراشکر به گل رسیدیم و پیروز شدیم.  من هم اعتقاد دارم که هنوز در برگزاری چنین مسابقاتی به سطح ایده آل نرسیده ایم اما نشان دادیم که می توان یک بازی در این سطح برگزار  کرد و احترام گذاشتن به یکدیگر را فراموش نکرد.»

آیا با این روند امتیازگیری ملوان مدعی صعود به لیگ برتر هست؟ محمد مایلی کهن در پاسخ به این سوال می گوید:« اصلا، زیرا شما این را در نظر بگیرید که فقط دو تیم صعود می کند و حتی تیم سوم هم بالا نمی آید.»

محمد مایلی کهن نقدی هم به ترتیب دادن بازی خداحافظی از سوی هنرمندان برای جواد نکونام داشت و گفت:« چرا باید هنرمندان برای چهره های فوتبالی بازی خداحافظی تدارک ببینند مثل این است که ما فوتبالی ها برویم و فیلم سینمایی بسازیم خب چه ربطی به ما دارد.»

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
504 : بازدید امروز
325 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
7 :حاضرین در سایت
1449185 : کل بازدیدها