ابراهیم زاده : باید از یک کارشناس داوری در کنار خود استفاده کن


1395/07/02

 مس کرمان با پیروز در دربی کرمان بالاخره طعم شیرین پیروزی را چشید و از بحران خارج شد.

منصور ابراهیم‌زاده – سرمربی تیم مس کرمان در پایان این بازی گفت:« ما در نیمه‌ اول چندان خوب نبودیم و با وجود اینکه تسلط نسبی از بازی داشتیم ولی آنقدر خوب بازی نکردیم که به هدف اصلی خود برسیم. اما در نیمه‌ دوم بچه‌های ما توانایی‌های خود را ثابت کردند و نشان دادند که بازیکنان بزرگی هستند و با استفاده از موقعیت گل خود و همچنین ارایه یک بازی منظم که سبب شد دروازه‌ی ما بسته بماند، به هدف اصلی خود که پیروزی بود دست پیدا کردیم. با این برد به آرامش ذهنی و فکری رسیدیم که این نکته‌ی بسیار مهمی می‌باشد چراکه قطعا حالا تیم ما از زیر فشار فکری نتوانستن خارج خواهد شد و این در بازی‌های آینده به ما کمک بزرگی خواهد کرد.»

ابراهیم‌زاده در خصوص داوری بازی اظهار نظر جالبی کرد و گفت:«  تقاضای من از باشگاه این است که یک کارشناس داوری را در کنار تیم قرار دهد تا هم در جریان بازی‌ها و هم پس از آن، داوری را دقیقا آنالیز کند و در این مورد به من هم اطلاعات دهد تا من بدون سند در مورد داوری‌ها صحبت نکنم.»

حضور پرشور تماشاگران در این بازی و تشویق تیم مس از سوی آنها برای منصور ابراهیم زاده خاطره خوبی را رقم زده است. به طوریکه می گوید:«  قطعا حضور پرشور هواداران و تشویق آن‌ها در نتایج ما بی‌تاثیر نخواهد بود. تماشاگران ما که به تشویق تیم ملی هم اعزام می‌شوند با چشمان خود دیدند که با وجود اینکه تیم ملی در بازی با قطر بد بازی می‌کرد، اما تشویق آن‌ها تا دقیقه 90 سبب شد که تیم ملی انگیزه‌های خود را داشته باشد و در نهایت با همین فشار بود که دروازه‌بان قطر اشتباه کرد و ما بردیم. من فکر می‌کنم اگر در بازی با استقلال اهواز تماشاگران ما صبورتر بودند و از دقیقه 75 به بعد به جای شعار علیه بازیکنان ما به تشویق آن‌ها می‌پرداختند ما به مراتب نتیجه‌ی بهتری می‌گرفتیم.با این حال من به این نکته اذعان دارم که تماشاگران نسبت به تیم خود احساسات دارند و بر اساس همین احساس است که شعار می‌دهند و ما باید در زمین به گونه‌ای بازی کنیم که بهترین حس به سکوها منتقل شود.»

آیا مس کرمان به لیگ برتر صعود خواهد کرد؟ منصور ابراهیم زاده در پاسخ به این سوال می گوید:« من همان صحبت روز اول خود را تکرار می‌کنم و می‌گویم ما در پایان فصل این قول را می‌دهیم که جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم.»

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
487 : بازدید امروز
322 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1449168 : کل بازدیدها