نظر محمدی : حسن زاده با تیم های رشتی مهربان نیس


1395/07/02

اگر چه این روزها سپیدورد یکی از تیم های خوب رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور است و خوب نتیجه می گیرد اما علی نظر محمدی – سرمربی تیم نسبت به آینده نگران است. نگرانی که البته به حق است. او بیم از این دارد که مشکلات مالی مانع از ادامه حرکت رو به جلوی تیم سپیدرود رشت شود.

نظر محمدی بعد از برد در برابر آلومینیوم اراک گفت: « به خودم می بالم که سرمربی تیمی هستم که رشت به آن افتخار می کند. تقریبا ۹۷ میلیون تومان به حدود ۱۴ بازیکن تزریق کردیم و مابقی تیم پولی نگرفته اند. این موضوع می تواند روی نوار موفقیت آمیز تیم تاثیر می گذارد من نگران روزی هستم که تیم نتیجه نگیرد و مشکلات مالی برای سپیدرود مانند آتش زیر خاکستر است. به دلیل مشکلات مالی، سپیدرود نمی تواند به جام حذفی فکر نند اما اگر مشکلات مالی حل شود می توانیم به مراحل بالای جام حذفی فکر کنیم اما در حال حاضر وضعیت فردای سپیدرود هم مبهم است.»

سرمربی تیم سپیدرود رشت حرف هایش را این چنین ادامه داد: « متاسفم که در اصفهان و اراک و تبریز متولد نشدم چون اینها همیشه از کمک های دولتی بهره مند هستند اما تیم های گیلانی و مازندرانی که حدود ۵۰ درصد تیم های لیگ را تشکیل می دهند مشکلات عدیده مالی دارند. من در بازی با آلومینیوم اراک شخصا از بازیکنان خواهش کردم به خاطر من بازی کنند. من مسئول مسایل مالی باشگاه نیستم. من هم با باشگاه قرارداد دارم. فصل گذشته هم من تیم آماده تحویل دادم و در اواسط لیگ کنار گذاشته شدم اما برای قراردادم و مطالباتم شکایت نکردم. اما سرمربی قبلی برای مطالبات ۳۵۰ میلیون تومانی اش شکایت کرده است. در حال حاضر هم باخبرم که سرمربی فصل پیش این تیم با بعضی از افراد در تماس است تا در صورت نتایج بد جای من را بگیرد. بدبختی فوتبال گیلان این است که به نیروهای بومی خود بها نمی دهد در حالی که امروز علی نظرمحمدی ثابت کرده است می توان به مربیان بومی اطمینان کرد.»

علی نظر محمدی به محرومیت سه هفته ای نیز اشاره ای داشت و گفت:« متاسفانه آقای حسن زاده رئیس گیلانی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، مانند سال های گذشته که با تیم های رشتی مهربان نبوده باز هم نیست و بدترین تصمیمات را علیه ما گرفته و من سه جلسه از حضور در کنار تیم محروم هستم و متاسفانه هیچ پشتیبانی هم نداریم که از حق و حقوقمان دفاع کند.»

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
458 : بازدید امروز
315 : بازدید کننده امروز
511 : بازدید دیروز
355 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1449139 : کل بازدیدها