کلانتری: سرمربی فجر سپاسی نمی‌شوم


1395/07/15

علی کلانتری بعد از جدایی از تیم مس رفسنجان، مورد توجه تیم سابقش یعنی فجر سپاسی، قرار گرفته بود؛ اما به پیشنهاد جدی فجری ها پاسخ منفی داد.

به گزارش "ورزش سه"، او در این باره می گوید: «به اعتقاد من اگر امکانات در تیم فجر سپاسی مهیا شود، همین مدیر عامل و همین سرمربی می توانند فجر سپاسی را به روزهای خوبش برگردانند و نیازی به حضور من نیست. مشکل فجر سپاسی نه مدیر عامل است و نه سرمربی. مشکل بی پولی است و کمبود امکانات! به این ها باید پرداخته شود وگرنه رفت و آمدها دردی را دوا نمی کند. ما فصل گذشته هفته های متمادی در صدر جدول بودیم و حتی تا روز آخر هم شانس صعود به لیگ برتر را داشتیم؛ اما هیچ گاه حمایت جدی و همه جانبه نشدیم. وقتی باشگاهی نتواند به تعهدات خود عمل کند، نمی تواند انتظار داشته باشد که اهداف تیم محقق شود. تربیت بدنی سپاه باید وارد عمل شود و تکلیف تیم را مشخص کند. مصائب و مشکلاتی که ما فصل گذشته در این تیم داشتیم بی شمار بود که همه می توانند پیش بینی کنند. نمونه اش بازیکن ما که مصدوم شد برای مداوی خود پول نداشت! با این روش نمی شود تیمداری کرد و برای قهرمانی جنگید. این بار که با من تماس گرفته شد پاسخ منفی دادم. هرچند مربیگری در تیم فجر سپاسی برای من افتخار است؛ اما واقعا مشکل این تیم نه مدیریتی است و نه فنی. مشکل این تیم نداشتن نقدینگی است که در کنار خود هزار و یک مشکل را به همراه آورده است.»

علی کلانتری در خصوص جدایی خود از تیم مس رفسنجان گفت: «کتمان نمی کنم من دوست داشتم در مس می ماندم و هنوز هم بر حرف خود هستم که اگر فرصت و بهای بیشتر به من داده می شد، تیم خود را پیدا می کرد و هفته به هفته بهتر می شد؛ اما تصمیم باشگاه بر این بود که در پایان هفته هشتم دست به تغییر در کادر فنی بزند و من هم این را پذیرفتم. حال در فرصت پیش آمده تلاش خواهم کرد ریکاوری خوبی داشته باشم تا برای کار جدید آماده شوم. به این نکته توجه داشته باشید ما در مس رفسنجان تغییرات گسترده ای را در ترکیب تیم ایجاد کرده بودیم و طبیعی بود که برای رسیدن به هارمونی و هماهنگی لازم، نیاز به زمان داشته باشیم. با این حال جای گله ای از سمت من نیست و به تصمیم باشگاه احترام می گذارم. برای مس آرزوی موفقیت می کنم؛ همچنین برای تیم شهرم. فجر سپاسی شیراز.»

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
498 : بازدید امروز
376 : بازدید کننده امروز
739 : بازدید دیروز
490 : بازدید کننده دیروز
8 :حاضرین در سایت
1480543 : کل بازدیدها