موسوی: سپیدورد شایسته صعود به لیگ برتر است


1395/08/20

یکی از مهره های کلیدی سپیدرود در این فصل از بازی ها هادی موسوی مدافع بلند قامت این تیم بوده. مدافعی که با زدن 3 گل در بازی با استقلال اهواز، نفت مسجد سلیمان و فولاد یزد 7 امتیاز برای تیمش به ارمغان آورده است.

مدافع سپیدورد در مورد وضعیت اینروزهای تیم به خبر ورزشی می گوید: میزان دریافتی بازیکنان در این فصل از بازی ها کمتر از 10 درصد بوده. من 70 درصد از فصل گذشته طلب کار هستم و در این فصل هم 7 درصد پول گرفته ام. ما برای موفقیت تیم و شادی هواداران چیزی کم نخواهیم گذاشت اما یک واقعیت وجود دارد. ما مثل همه مردم برای گذران زندگی نیازمند پول هستیم و فوتبال بازی می کنیم که پول بگیریم و زندگی حرفه ای داشته باشیم.

هادی موسوی در پاسخ به این سوال که آیا تیم به لیگ برتر صعود می کند یا نه؟ گفت: اگر چه ما اولین فصل حضور در لیگ یک را تجربه می کنیم و شاید نباید از ما انتظار صعود به لیگ برتر را داشته باشند اما ما می توانیم به لیگ برتر صعود کنیم و شایستگی صعود را داریم. اینکه ما اولین فصل حضور خود را در لیگ یک تجربه می کنیم اتفاق خوبی است به این خاطر که تیم های دیگر روی ما حساب باز نمی کنند و در چنین شرایطی صعود به لیگ برتر آسان تر است.

مدافع بلند قامت سپیدورد در واکنش به این مسئله که آیا مشکلات مالی می تواند نتایج فنی تیم را تحت الشعاع قرار دهد یا نه؟ گفت: باز تکرار می کنم. هیچ یک از اعضای تیم کم نمی گذارند. این تیم برای مردم خوب رشت است که به گردن ما حق دارند. پای اعتبارمان هم در میان است. در همه بازی ها برای موفقیت تیم از جان مایه می گذاریم اما مشکلات مالی چه بخواهیم چه نخواهیم روی روح و روان آدم تاثیر می گذارد و در چنین شرایطی عملکرد فنی بازیکن کاهش پیدا می کند.

هادی موسوی در پایان پیرامون این فصل از بازی ها گفت: رقابت ها سخت و فشرده است. فاصله فنی بین تیم ها بسیار نزدیک شده است و اگر حریفی را دست کم بگیری خیلی سریع ضربه خواهی خورد. با رقابت سخت و فشرده ای که بین تیم ها وجود دارد و هم چنین تعداد مدعیان باید گفت اگر تیمی نتواند به لیگ برتر صعود کند نباید مورد مواخذه قرار گیرد. سطح کیفی بازی ها پیشرفت بیشتری داشته و برگزاری بازی ها در یک گروه هم باعت بهتر شدن بازی ها شده است.  

 

گفتگو

خلاصه آمار سایت
448 : بازدید امروز
357 : بازدید کننده امروز
739 : بازدید دیروز
490 : بازدید کننده دیروز
8 :حاضرین در سایت
1480493 : کل بازدیدها