رمضانی: پرهام بگوید همین الان می روم


1395/10/14

عبدالحمید رمضانی – مدیر عامل باشگاه نساجی نسبت به حضور علی امیری در این تیم به عنوان مدیر عامل جدید از خود واکنش نشان داد.

مدیر عامل باشگاه نساجی در این باره می گوید: « من اگر قرار باشد تا یک دقیقه دیگر هم مدیر عامل باشگاه نساجی باشیم با عزت و قدرت کار خود را پیگیری می کنم اما اگر نظر آقای مهدی پرهام بر این باشد که دیگر نباشم به این دیدگاه احترام می گذارم و بدون هیچ اعتراضی می روم و یقینا برای مدیر عامل جدید آرزوی موفقیت می کنم. چون این تیم برای مردمانی است که در سرما و گرما به استادیوم می آیند و 90 دقیقه سرپا تیم را تشویق می کنند و با بردها خوشحال و با باخت ها ناراحت می شوند. هر گونه رفتاری غیر از این خودخواهی است. من کاری به اتفاقات آینده ندارم. باشم یا نباشم به نوبه خود از مهدی پرهام تشکر می کنم که یک میلیارد تومان پول نقد به حساب باشگاه واریز کرد که ما موفق شدیم نزدیک به 40 درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم. خوب می دانیم در این فوتبال – بخش خصوصی هیچ منفعتی از فوتبال نمی برد. در فوتبال حرفه ای اگر بخش خصوصی برای فوتبال هزینه می کند ده ها برابر سود می برد و این به این خاطر است که فوتبال در ممالک حرفه ای یکی از ده صنعت برتر جهان است. بنابراین مهدی پرهام شهامت دارد که برای تیم هزینه می کند و این شهامت باید قدر دانسته و تحسین شود. باور کنید این حرف ها حرف ها دلم است و حتی اگر در نساجی هم نباشم باز هم تکرار خواهم کرد. امروز جو خوبی در تیم حاکم شده. رفاقت و وحدت در تیم پررنگ تر شده و و آرامشی که من امروز در نساجی می بینم مثال زدنی است و ادامه این راه بی شک می تواند موفقیت تیم را تضمین کند و امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد.

رمضانی در خصوص تغییر در کادر فنی تیم گفت: من مجری تصمیمات مالک باشگاه هستم و در این زمینه حرفی به من زده نشده است. برای هر تصمیمی باید شرایط و جوانب و از همه مهمتر زمان را بررسی کرد و آن چیزی که من امروز در باشگاه می بینم آرامش خوبی است که در تیم وجود دارد. ازهمه مهمتر وحدت و یکدلی این می تواند ما را به سوی نتیجه بهتر سوق داد و امید است هر تصمیمی که گرفته می شود به حفظ این آرامش کمک کند و تیم دچار تشنج نشود.

پایان صحبت های رمضانی در خصوص جدایی بازیکنان از تیم نساجی بود. او در این باره گفت: بازیکنانی که از جمع ما جدا شدند ما علاقمند به حفظشان نبودیم و با نظر کادر فنی بود. اما به هیچ یک از ستاره های خود رضایتنامه نمی دهیم به خصوص مجتبی رمضانی. او تا پایان فصل با ما قرارداد دارد. در قرارداد او آمد اگر تا نیم فصل 40 درصد از قراردادش را دریافت نکند می تواند تیم را ترک کند اما سه روز است که سرپرست تیم ما به او زنگ می زند تا شماره حساب بگیرد و پول را به حسابش واریز کند اما شماره حساب نمی دهد چون می خواهد به تیم خونه به خونه برود. این راهش نیست و از دوستان خودم در تیم خونه به خونه انتظار داشتم در این موضوع جوانمردانه رفتار کنند. من به احترام مردم بابل و هم چنین حاج قاسم حسین زاده روی هیچ یک از بازیکنان خونه به خونه دست نگذاشتم و نخواهیم گذاشت. از همه مهمتر مجتبی رمضانی ابتدای فصل از سایپا کارت بازی گرفته و برای ما هم به میدان رفته و نمی تواند انتخاب سومی داشته باشد. این را به هیات فوتبال استان و سازمان لیگ برتر هم اعلام کردیم. من به مجتبی رمضانی علاقمند هستم و می دانم که مشکل دارد و می دانم که تیم نساجی را خیلی دوست دارد. اما هر کاری یک راهی دارد و او و تیم خونه به خونه نباید به بیراهه بزنند. وقتی ساختمانی در دارد چرا نباید از در وارد شد؟ چرا باید از پشت بام وارد شد؟ در این صورت من هم به پشت بام حفاظ می زنم تا نه کسی وارد حریمم شود و نه کسی از این حریم خارج گردد و از سازمان لیگ برتر هم می خواهم که اجازه ندهد دراین بین حق تیم نساجی تضعیع گردد.  

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
1049 : بازدید امروز
528 : بازدید کننده امروز
1110 : بازدید دیروز
758 : بازدید کننده دیروز
11 :حاضرین در سایت
12731565 : کل بازدیدها