تصمیم خوب برای نساجی


1395/10/14

بعد از اینکه مهدی پرهام 40 درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان تیم نساجی را پرداخت کرد زمزمه هایی مبنی بر حضور رسول خطیبی دراین تیم شنیده شد در حالی که بعد از خداحافظی محمود فکری تیم در سه بازی 7 امتیاز کسب کرده بود و به همین واسطه تا رده چهارم جدول بالا آمد و مدعی صعود شد.

این شایعه باعث واکنش هواداران نساجی و نامه آنها برای مهدی پرهام شد و در نهایت در جلسه ای که دیروز با حضور مهدی پرهام – امیر قلعه نویی و هم چنین عبدالحمید رمضانی و شریک جدید مهدی پرهام برگزار شد تصمیم بر این شد که حسین مسگر ساروی با قدرت به کار خود ادامه دهد.

نساجی از جمله تیم های محبوب و مردمی دسته اول است که سر تمرین 5 هزار تماشاگر دارد و طبیعتا نمی توان در چنین تیم هایی به تنهای تصمیم گرفت  و احترام به خواست  های مردم حرفه ای و منطقی است . از سویی تجربه ثابت کرده در چنین تیم هایی توجه به نیروهای بومی بیشتر جواب می دهد و حیف بود که این اتحاد و آرامشی که بعد از پرداخت مطالبات بازیکنان بیشتر شده بود خراب شود.

هم چنین عبدالحمید رمضانی هم بنا به گفته مهدی پرهام به عنوان مدیر عامل در سمت خود باقی ماند و مشخص شد که حضور علی امیری در نساجی که پیش تر در تیم خونه به خونه قائم مقام بود فقط یک شایعه بود. 

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
1097 : بازدید امروز
531 : بازدید کننده امروز
1110 : بازدید دیروز
758 : بازدید کننده دیروز
7 :حاضرین در سایت
12731613 : کل بازدیدها