نماینده 6 باشگاه غایب بودند


1395/10/15

جلسه صدور مجوز ملی برای تیم های دسته اولی در حالی در سازمان لیگ برتر برگزار شد که نماینده 6 باشگاه دراین نشست غایب بودند!

تیم های حاضر در دسته اول می بایست تا اردیبهشت ماه سال آینده مجوز ملی و تا مهر ماه مجوز حرفه ای را دریافت کنند و در غیر اینصورت حق حضور در بازی های دسته اول را نخواهد داشت!

در حالی شاهد عدم حضور 6 نماینده تیم های دسته اولی در این نشست بودیم که کنفدراسیون فوتبال حرفه ای روی صدور مجوز ملی برای تیم های دسته اولی و بعد مجوز حرفه ای تاکید دارد و این نشان می دهد تیم های دسته اولی نسبت به این الزامات بی تفاوت هستند و بیشتر درگیر مشکلات درونی هستند! این شاید به خاطر عدم سخت گیری فدراسیون فوتبال نسبت به تیم های دسته اولی باشد. آنها فقط در بازی ها حاضر می شوند حتی با وجود مشکلات مالی! طی همه این سال ها نیت فقط حضور در بازی ها بوده و به همین خاطر برخی از تیم های دسته اولی بعد از صعود به لیگ برتر دچار چالش جدی شدند و خیلی سریع به لیگ یک برگشتند. این به این خاطر بود که تیم های دسته اولی اصلا توجهی به امکانات سخت افزاری ندارند و به روز تصمیم می گیرند.

گفتنی است در این دوره از بازی های لیگ یک 18 تیم حضور دارند که در پایان این فصل دو تیم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم سقوط خواهند کرد. 

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
1076 : بازدید امروز
530 : بازدید کننده امروز
1110 : بازدید دیروز
758 : بازدید کننده دیروز
9 :حاضرین در سایت
12731592 : کل بازدیدها