یک تیم از شمال لیگ برتری می شود


1395/10/17

قرار است شواری شهر سپیدورد یک میلیارد تومان به سپیدرود کمک کند و حسین هدایتی هم با حضور در اردوی این تیم در کردان کرج اذعان کرده به حمایت خود از این تیم ادامه خواهد داد. نساجی هم که در روزهای اخیر درگیر مشکلات مالی بوده با کمک یک میلیارد تومانی مهدی پرهام شرایط خوبی پیدا کرده و ضمن حفظ ستاره ها بی صبرانه منتظر بازگشت دور برگشت بازی ها است تا به نتایج خوب خود ادامه دهد و در نهایت مدعی صعود شود.

فقط سیپدورد و نساجی مدعی صعود نیستند. دو تیم دیگر از شمال هستند که شرایط خوبی برای صعود به لیگ برتر دارند. ملوان انزلی و خونه به خونه.

با این شرایط محتمل است پایان فصل یکی از تیم های شمالی به لیگ برتر صعود کند و چه بسا هر دو تیم صعود کننده به لیگ برتر از شمال باشند. یکی از قطب های اصلی فوتبال کشور که در سال های اخیر قربانی مشکلات مالی بوده است.

سبقه سپیدورد – نساجی و ملوان در فوتبال ایران روی هم رفته شاید بیش از یک قرن باشد و امروز می بینید تعداد تماشاگرانی که بر سر تمرین این تیم ها حاضر می شوند حتی بیشتر از تماشاگران برخی از تیم ها در بازی ها رسمی است.

در خیلی از شهرها شاهد حمایت شرکت های تجاری از تیم های فوتبال هستیم اما متاسفانه در شمال اراده حمایت بخش های دولتی از فوتبال وجود ندارد و همواره تیم  های شمالی دغدغه مالی داشته اند.

ملوان با وجود بالانشینی ردیف بوجه مشخصی ندارد. سپیدورد هم همواره به دنبال دریافت های کمک های نقدی است تا روزگار را سپری کند و نیاز به اشاره نیست نساجی نیم فصل پر استرس را پشت سر گذاشته است تا مهدی پرهام به کمک این تیم آمد. فردایی هم در راه است. با صعود این تیم ها به لیگ برتر هزینه ها بیشتر خواهد شد و از هم اکنون باید به دنبال راه هایی بود که تا ردیف بودجه مشخصی حتی از منابع دولتی برای این تیم ها تامین شود. مگر دیگر تیم های شهرستانی از این امکانات بهره می برند؟

خوشبختانه در بین تیم های مازنی خونه به خونه شریط مالی خوبی دارد. البته خیلی خوب می شد این تیم برای صعود به لیگ برتر کمتر هزینه می کرد و همسان با هزینه برای تیم دسته اولی روی ایجاد امکانات سخت افزاری هم هزینه می کرد و همه توان مالی را صرف پرداخت دستمزدها نمی کرد. تجربه ثابت کرده تیم های مدعی با هزینه کمتری به لیگ برتر صعود کرده اند.

 

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
1063 : بازدید امروز
530 : بازدید کننده امروز
1110 : بازدید دیروز
758 : بازدید کننده دیروز
11 :حاضرین در سایت
12731579 : کل بازدیدها