نگاهی به هفته هیجدهم ...سپیدرود و ملوان، ول کن صدر جدول نیستند!


1395/10/19

سپیدورد می بازد و در صدر جدول باقی می ماند و ملوان می برد و جای خود را در رده دوم جدول تثبیت می کند. به نظر می رسد گیلانی ها هر دو سودای صعود به لیگ برتر دارند و به هیچ وجه راضی نمی شوند جایگاهی که به سختی به دست آورده اند به راحتی از دست دهند.

البتکه لیگ یک این فصل مدعیان دیگری دارد و این از لطف برگزاری بازی ها در یک گروه است. پیش تر که لیگ یک در دو گروه برگزار می شد یک گروه دو سه مدعی داشت و گروه دیگر دو سه مدعی. اما الان همه مدعیان در کنار هم جمع شده اند و بازی ها زیباتر شده.

البته رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور هنوز زشتی هایی دارد که مسبب آن خود تیم ها هستند و گلایه ای به دیگری نیست. نمونه اش در بازی خیبر خرم آباد – فولاد یزد شاهد بازی پر هیاهویی از دو تیم بودیم. بازی ای که بیشتر تحت تاثیر درگیری و اعتراض دو تیم به داوری بود و ما که نفهمیدیم دستاورد چنین فوتبالی چیست ؟ که بعضی ها دست بردارش نیستند.

بازی بادران – سپیدورد با تاخیر آغاز شد آنهم تاخیر 40 دقیقه ای! این اتفاق با هیچ بهانه ای قابل توجیه نیست به خصوص که سال های سال است فوتبال حرفه ای شده. اتفاقات این بازی باید از قبل پیش بینی و تمهیدات لازم اندیشیده می شد! پخش ساندویچ بین یکی از طرفداران دو تیم صحنه های زشتی را خلق کرده بود! خواهش ما از باشگاه ها این است اگر قرار است لطفی هم در حق تماشاگران داشته باشند این کار را شیک انجام دهند نه اینکه از بام به سوی تماشاگران ساندویچ پرتاب کنند! این ویدئو اگر در فضای مجازی خارجی پخش شود آنسوی مرزی ها در مورد ما چه فکری می کنند؟

با این حال بازی بادران – سپیدورد یک بازی جذاب و تماشایی بود.

علاوه بر بادران انتظار می رود در هفته های آتی اکسین هم به جمع مدعیان بیپوندد . اکسینی که در شروع با یحیی گل محمدی در خانه نساجی پیروز شد. اکسین پیش از این با فیروز کریمی در آخرین هفته ای که پیروز شده بود در هفته دوازدهم و مقابل تیم خونه به خونه بود و شکست نساجی نشان می دهد یحیی به خوبی و در همین فرصت کم هم در اکسین تغییر ایجاد کرده است.

مس هم با روزهای تاریک گذشته خداحافظی کرد. برتری دو بر صفر در برابر فجر سپاسی در شیراز نشان می دهد منصور ابراهیم زاده می خواهد با مس به مدعیان نزدیک شود و در صورت امکان به لیگ برتر صعود کند. این ها اتفاقات خوبی را در دور برگشت رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور رقم خواهد زد.

 

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
1082 : بازدید امروز
531 : بازدید کننده امروز
1110 : بازدید دیروز
758 : بازدید کننده دیروز
8 :حاضرین در سایت
12731598 : کل بازدیدها