خونه به خونه امتیازش را می فروشد!


1396/02/16

بنا بر اعلام باشگاه خونه به خونه امتیاز این تیم در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور آماده فروش است و البته اولویت با تیم های داخل استان خواهد بود اما در غیر اینصورت امتیاز آن به تیم های خارج از استان واگذار خواهد شد.

به گزارش خبر ورزشی، علت امر دلسردی باشگاه خونه به خونه از حضور در فوتبال است. قاسم زاده زاده مالک باشگاه خونه به خونه در این باره می گوید:« متاسفانه در فوتبال ایران آنچنان که باید و شاید از فوتبال خصوصی حمایت نمی شود و متاسفانه فوتبال خصوصی محکوم به شکست است و همیشه قربانی می شود. ما تیم فوتبال راه انداختیم که مایه دلگرمی و خوشحالی مردم شهر بابل و هم چنین دیگر شهرهای استان شود اما امروز می بینیم به خاطر فوتبال مردم دو شهر بابل و قائمشهر به جان هم می افتند! ما فوتبالی که باعث دعوا و درگیری شود را نمی خواهیم. در گیلان تیم های سپیدرود و ملوان یک فصل در کنار هم بودند بی آنکه با هم دعوا کنند و وارد درگیری شوند و در نهایت یکی از تیم  ها به لیگ برتر صعود کرد. اما ما در استان 30 سال که با هم درگیر هستیم و در نهایت تیمی هم از استان لیگ برتری نشده است. »

گفتنی است در فصل جاری تیم خونه به خونه یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر بود و تیم امید این باشگاه هم در لیگ برتر امیدهای کشور قهرمان شد.

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
935 : بازدید امروز
325 : بازدید کننده امروز
1496 : بازدید دیروز
760 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
12734205 : کل بازدیدها