سامره سرمربی مس رفسنجان شد


1396/03/15

 سامره سرمربی مس رفسنجان شد.

باشگاه رفسنجانی بعد از چند روز مذاکره فشرده با گزینه های مربیگری سرانجام با چهره بومی و سرشناس این شهر به توافق رسید.

به گزارش خبرورزشی، علی سامره پیشکسوت سابق استقلال که جزو چهره های محبوب و محجوب فوتبال کرمان و ایران قلمداد می شد به عنوان سرمربی جدید مس رفسنجان منصوب و معرفی شد. باشگاه رفسنجانی که بعد از اتفاقات رخ داده در فصل گذشته تصمیم به تغییرات کلی روی نیمکت رهبری خود گرفته بود در میان سه گزینه نهایی که داشت در نهایت با علی سامره به توافق رسید و با او برای هدایت این تیم در دسته اول قرارداد دو ساله ای به امضا رساند.  علی سامره که خود متولد شهر رفسنجان کرمان است و سابقه پوشیدن پیراهن این تیم را در کارنامه دارد بعد از حضور روی نیمکت امیدهای استقلال و کیان بختیاری زاگرس در دسته سوم کشور به عنوان سرمربیمس رفسنجان منصوب شد تا اولین تجربه مربیگری خود در دسته اول را به ثبت برساند.

باشگاه رفسنجانی بعد از چند روز مذاکره فشرده با گزینه های مربیگری سرانجام با چهره بومی و سرشناس این شهر به توافق رسید.

به گزارش خبرورزشی، علی سامره پیشکسوت سابق استقلال که جزو چهره های محبوب و محجوب فوتبال کرمان و ایران قلمداد می شد به عنوان سرمربی جدید مس رفسنجان منصوب و معرفی شد. باشگاه رفسنجانی که بعد از اتفاقات رخ داده در فصل گذشته تصمیم به تغییرات کلی روی نیمکت رهبری خود گرفته بود در میان سه گزینه نهایی که داشت در نهایت با علی سامره به توافق رسید و با او برای هدایت این تیم در دسته اول قرارداد دو ساله ای به امضا رساند. 

علی سامره که خود متولد شهر رفسنجان کرمان است و سابقه پوشیدن پیراهن این تیم را در کارنامه دارد بعد از حضور روی نیمکت امیدهای استقلال و کیان بختیاری زاگرس در دسته سوم کشور به عنوان سرمربیمس رفسنجان منصوب شد تا اولین تجربه مربیگری خود در دسته اول را به ثبت برساند.

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
415 : بازدید امروز
236 : بازدید کننده امروز
614 : بازدید دیروز
437 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1464273 : کل بازدیدها