اسماعيلي سرمربي صباي قم شد


1396/05/11

 باشگاه صباي قم هدايت صبا در فصل 97 - 1396 رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام آزادگان را به اسماعيل اسماعيلي سپرد.

به گزارش خبر ورزشی و به نقل از روابط عمومي باشگاه صباي قم، در شرايطي كه رقابت‌هاي فصل 97 – 1396 ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام آزادگان طبق برنامه‌ريزي سازمان ليگ از روز دوشنبه شانزدهم مرداد ماه آغاز مي‌‌شود، اسماعيل اسماعيلي مسووليت سرمربيگري صباي قم را بر عهده گرفت.

به همين منظور جلسه‌اي در اداره كل ورزش و جوانان استان قم تشكيل شد و در اين جلسه با حضور نمايندگان استاندار قم محمدرضا كشوري‌فرد و سيدعلي زاهدي و حسن عابدي مدير كل ورزش و جوانان به همراه كريم بهرامي رئيس هیأت‌ فوتبال استان قم، سرمربي جديد تيم صباي قم مشخص شد.

مهمترين تصميم در اين جلسه، واگذاري يك ساله مديريت تيم فوتبال صباي قم به هیأت‌ فوتبال اين استان بود، زيرا تا پيش از اين استانداري قم متولي باشگاه صبا بود و از اين به بعد هر گونه تصميم‌گيري راجع به تيم صبا تا پايان رقابت‌هاي اين فصل ليگ دسته اول جام آزادگان با هیأت‌ فوتبال قم است و استانداري قم به اتفاق اداره كل ورزش و جوانان نيز بر اين موضوع نظارت خواهند كرد.

يكي ديگر از تصميم‌هاي مهم در اين جلسه اين بود كه هدايت تيم صبا در فصل 97 – 1396 ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي كشور جام آزادگان به اسماعيل اسماعيلي سپرده شد، در حالي كه اسماعیلی پيش از اين سه سال سابقه سرمربیگری تيم‌هاي فوتبال نساجی مازندران و سایپای شمال در ليگ آزادگان را در کارنامه دارد.

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
398 : بازدید امروز
280 : بازدید کننده امروز
562 : بازدید دیروز
362 : بازدید کننده دیروز
5 :حاضرین در سایت
1409490 : کل بازدیدها