سومین مربی برای صبا در 10 روز!


1396/05/13

 صبا هنوز بازی ها شروه نشده برای بار دوم دست به تغییر در کادر فنی اش زد و طی 10 روز سه مربی به عنوان سرمربی این تیم معرفی شدند. اول سهراب بختیاری زاده. دوم اسماعیل اسماعیلی و اکنون هم ناصر بختیاری زاده. این یک رکورد جالب است که حتی می تواند در گینس هم ثبت شود.

به گزارش خبر ورزشی، کریم بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص انتخاب ناصر بختیاری‌زاده به عنوان سرمربی تیم صبای قم اظهار داشت: متأسفانه اسپانسر باشگاه به تعهدات خود عمل نکرد. در پایان تمرین روز پنجشنبهبه اسماعیلی گفتم تمرینات باید در قم برگزار شود که او مخالف بود. ما از نظر قانونی قید کردیم که حضور اسماعیلی به عنوان سرمربی، منوط به انجام تعهدات اسپانسر باشگاه است و اگر اسپانسر از پس تعهدات خود برنیاید، قرارداد با سرمربی خود به خود فسخ می‌شود. با این حال گفتیم در تمرینات صبا در قم شرکت کند و روز گذشته هم منتظر او بودیم، اما نیامد.

رئیس هیئت فوتبال استان قم در پاسخ به این پرسش که چرا صبا در این چند روز، سه سرمربی به خود دیده و خبر انتخاب هر سه نفر هم رسانه‌ای شده است، گفت: حالا که فکر می‌کنم،‌ می‌بینم اسپانسر باشگاه و اسماعیلی عجله در گرفتن عکس با پیراهن صبا و پخش کردن آن اصرار داشتند!

وی با بیان اینکه مدیران صبا تلاش می‌کنند امسال تیمی بومی برای لیگ دسته اول ببندند، گفت:  آقای کشوری‌فرد مدیرعامل باشگاه هم فصل گذشته خیلی زحمت کشید و واقعاً خسته شده بود. کسی هم به او کمک نکرد و پس از اینکه چهار مرتبه استعفا کرد، از استاندار خواهش کرد که از مدیرعاملی صبا کنار برود. اکنون مسئولیت اجرایی تیم بر عهده من است و ظرف یک هفته، مدیرعامل باشگاه هم انتخاب می‌شود.

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
404 : بازدید امروز
280 : بازدید کننده امروز
562 : بازدید دیروز
362 : بازدید کننده دیروز
6 :حاضرین در سایت
1409496 : کل بازدیدها