لیگ یک/ پیروزی خونه به خونه، شکست نساجی


1396/07/12

هفته هفتم لیگ دسته یک با برگزاری 5 دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد.

به گزارش خبرورزشی، در یکی از دیدارهای این هفته خونه به خونه موفق شد با نتیجه 3 بر یک مقابل ایرانجوان بوشهر به برتری رسید.

محمد قاسمی نژاد در دقیقه 45، سجاد مشکل پور 76 و روح الله باقری 89 برای خونه به خونه در این دیدار گلزنی کردند. همچنین تک گل ایرانجوان در دقیقه 93 توسط اویس كردجهان از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.خونه به خونه با این پیروزی 11 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت. ایرانجوان نیز با 2 امتیاز در رده هفدهم قرار گرفته است.

در یکی دیگر از دیدارهای این هفته برق جدید شیراز موفق شد با نتیجه 2 بر یک مقابل صبای قم به برتری برسد. مجید جلالی فر در دقیقه 16 و حمید نوری 82 برای برق در این دیدار گلزنی کردند ضمن اینکه تک گل صبا توسط امید ابوالحسنی در دقیقه 40 به ثمر رسید.  برق جدید شیراز با این پیروزی 13 امتیازی شد و در رده چهارم جدول جای گرفت. صبای قم نیز با 4 امتیاز تیم شانزدهم جدول است.

همچنین در یکی دیگر از دیدارهای این هفته دو تیم آلومینیوم اراک و فجرسپاسی به تساوی بدون گل رسیدند. آلومینیوم اراک  با این نتیجه 7 امتیازی شد و در رده سیزدهم قرار گرفت. فجر سپاسی نیز با 10 امتیاز تیم نهم جدول است.

در یکی از مصاف های حساس این هفته اکسین البرز موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل نساجی مازندران به برتری برسد. شاهین شفیعی در دقیقه 30 تک گل تیمش را در این دیدار به ثمر رساند. اکسین البرز با این نتیجه 13 امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار گرفت. نساجی نیز با 13 امتیاز و با تفاضل گل بهتر تیم سوم جدول است.

همچنین در دربی تبریز ماشین‌سازی‌تبریز موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل شهرداری تبریز به برتری برسد. حامد پاکدل در دقیقه 86 از روی نقطه پنالتی تک گل تیمش را به ثمر رساند. ماشین‌سازی‌تبریز با این پیروزی 8 امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول قرار گرفت شهرداری نیز با 10 امتیاز هشتم است.

 

لیست آخرین خبرها

خلاصه آمار سایت
495 : بازدید امروز
375 : بازدید کننده امروز
739 : بازدید دیروز
490 : بازدید کننده دیروز
12 :حاضرین در سایت
1480540 : کل بازدیدها